fbpx

Konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa innowacji finansowych (FinTech)

Stowarzyszenie Prawa Nowych Technologii (SPNT) wraz z wydawnictwem C.H.Beck oraz Fundacją FinTech Poland.  Organizują konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa innowacji finansowych (FinTech).

Konkurs skierowany jest do autorów prac magisterskich poświęconych zagadnieniom prawa innowacji finansowych (FinTech), posiadających status pracownika naukowego, absolwenta lub studenta szkoły wyższej lub innej placówki naukowej.

Dla zwycięzców przewidziano następujące nagrody:

• odpłatny 2-miesięczny staż w kancelarii-partnerze Konkursu
  • książki ufundowane przez Wydawnictwo C.H. Beck
  • publikację artykułu naukowego opartego na pracy magisterskiej w dodatku specjalnym do „Monitora Prawniczego” Prawo Innowacji Finansowych (FinTech) 2025.

Termin przesyłania zgłoszeń upływa 15.08.2024 r.

Wymagane dokumenty należy przesyłać na adres: jan.byrski@traple.pl.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 24.09.2024 r., podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Innowacji Finansowych (Fintech).

Regulamin konkursu jest dostępny na stronie: https://www.beck.pl/o-nas/nasze-nagrody/